Kilpailukalenteri 2020-2021

Kilpailukalenteriin on merkitty valmentajan vahvistamat kilpailut. Olettamuksena on, että kaikki luistelijat ovat osallistumassa kilpailuun. Jos näin ei kuitenkaan ole, niin luistelijan tulee perua osallistumisensa peruutuspäivämäärään mennessä ilmoittamalla asiasta  kilpailuilmoittautuminen.ml@gmail.com sekä susanna.palokangas.ml@gmail.com

Kilpailuperuutuksen yhteydessä mainitse nimi (etu-ja sukunimi) ja kilpailu, johon luistelija ei osallistu!

HUOM! katsothan järjestävän seuran sivuilta kilpailuvahvistuksesta käytännön, kuinka toimitaan peruutuksen tullessa (lääkärintodistus yms).

Kilpailuihin liittyvissä asioissa ota suoraan yhteyttä valmentajaan.

Kilpailukalenterissa on kilpailut joihin seurana osallistumme.
Muutokset kauden aikana ovat mahdollisia.

Vahvistetut ja kilpailuun osallistuvat lihavoitu
Tieto päivitetään heti kun se on mahdollista.

Syyskuu

pvmkilpailujärjestäjäosallistujatviimeinen peruutuspäivävalmentaja
5.-9.9.2020B-sarjojen aloituskilpailu
ja  ISU-kutsukilpailu 
SaTuLinda, Emilia, Matleena, Nita, Silja, Saga, Nea22.8. klo 12 mennessäSusannnaTulokset
11.-13.9.2020IC Honesty CupKooVeeAada WD


25.-27.9.2020Tikkurila TrophyTTKAada, Linda, Nita, Silja Saga,Maija, Nea, Ida, Jade, Viola10.8.2020Susanna PalokangasTulokset:
ISU
Tähti

Lokakuu

pvmkilpailujärjestäjäosallistujatviimeinen peruutuspäivävalmentaja
18.10tähtisarjojen kutsukilpailuSaTuPERUTTU


24.-25.10.2020SM-noviisit &Debytantit 1.VK KoTaAada, Jade27.9.2020SusannaTulokset







Marraskuu

pvmkilpailujärjestäjäosallistujatviimeinen peruutuspäivävalmentaja
31.10-1.11.2020Seniorit, Juniorit &Noviisit 1. LkHaTalLinda, Emilia, Matleena, Nita, Silja8.10SusannaTulokset
7.11.2020Keuruu tähtikilpailuKeuPa HTKaroliina Kirjavainen


8.11AluekisaMLViola, Ida, Ella, Iida, Vappu, Marianne, Peppi-Lotta, Olivia, Ronja, Serafiina, Ursula18.10.2020Nina Tulokset







22.11.2020AlueCupLRLViola, Ida, Ella, Iida, Vappu, Marianne, Peppi-Lotta, Olivia, Ronja, serafiina, Ursula 29. 10.2020Nina
22.11.2020ISUKKJTMatleena, Linda, Emilia, Silja, Nita,  Saga, Maija, Nea5.11.2020Susanna





















Joulukuu

pvmkilpailujärjestäjäosallistujatviimeinen peruutuspäivävalmentajatulokset
5.12Aluekisa, tähtisarjatHaTaLElla, Iida, Ida, Viola, Serafiina, Olivia, Ursula, Vappu, Peppi-Lotta, Marianne, Ursula, Ronja 
NinaTulokset
4.-6.12.KutsukisaVaralta TeamNita, Silja 20.10SusannaTulokset





















Tammikuu

pvmkilpailujärjestäjäosallistujatviimeinen peruutuspäivävalmentajatulokset
9.-10.1.2021Seniorit,
Juniorit & Noviisit 2.Lk
SaTuLinda, Emilia, Matleena, Nita, Silja


22.-24.1.2021SM-Noviisit & Debytantit
60+60
RauTL










Helmikuu

pvmkilpailujärjestäjäosallistujatviimeinen peruutuspäivävalmentajatulokset







12.-.14.2.2021Crystal CupMLJuniorit,
Sm-Noviisit,
Noviisit, A-silmut, B-silmut, Minit, Tintit, Aluesarjat + taitajat


3.1.2021Nina / Susanna










































Maaliskuu

pvmkilpailujärjestäjäosallistujatviimeinen peruutuspäivävalmentajatulokset
7.3.2021AluekilpailuMLISU-sarjat7.2.2021Susanna / Nina
6.-7.3.2021

Seniorit ja Juniorit LK

Juniorit,SM-Noviisit & Debytantit HF

NTL



20.-21.3.2021

SM2021 SM-Noviisit,

KF Debytantit

EsJt




















































Huhtikuu

pvmkilpailujärjestäjäosallistujatviimeinen peruutuspäivävalmentajatulokset