Tuloksia kausi 14-15

PvmKilpailuJärj.OsallistujatTulokset

LOKAKUU 2014

 
25.-26.10.2014

Seniorit ja Juniorit
1.vk (3 lohkoa)

ETK

Petra

Tulokset

MARRASKUU

 
1.-2.11.2014SM-noviisien
1. vk (2 lohkoa)
KuLS, Kuopio

Lauri

Tulokset
2.11.2014

Kutsukilpailu (Isu + tähti)

ML, Mikkeli

kaikki tintit,minit,silmut, aluesarjat, noviisit, juniorit ja seniorit sekä taitajat

Tulokset
8.11.2014

Minikarnevaalit
(tähti)

Kuta,
Leppävirta

Eetu, Silja V., Silja H., Marianne, Inka, Venla ja Anna

Tulokset
29.11.2014Kutsukilpailu (tähti) KTL, Kouvola

Inka, Venla, Marianne, Eetu, Siiri V., Silja K., Rosalina, Karolina, Riina

Tulokset

JOULUKUU

 
3.-7.12.2014International Competition Tallinn Trophy 2014 ISU (The Estonian Skating Union)

Lauri,
Laurille loppukilpailupaikka!

Tulokset
6.12.2014Kutsukilpailu (tähti) JyTLS, Jyväskylä

Hilma, Silja K, Silja V,  Marianne, Eetu, Isabel, Ursula, Anna, Sofia, Rosalina, Karolina

Tulokset
7.12.2014Kutsukilpailu (ISU) LRL, Lappeenranta AinoTulokset

TAMMIKUU 2015

 

3.-6.1.2015

Crystal Cup 2015

ML, Mikkeli

Siiri, Ursula, Aurora, Silja K. Silja V. Eetu, Marianne, Katriina, Eveliina, Elina, Karolina, Rosalina, Petra, Lauri, Sanni, Rosa, Noora, Inka, Venla, Anna, Aino S. Sofia

Tulokset
10-11.1.2015

SM-noviisien 2.vk

KouJT, Kouvola LauriTulokset
17.-18.1.2015 Seniorit ja Juniorit
2.vk (3 lohkoa)
HeiTa, Koovee Petra ja Aino,
Petralle loppukilpailupaikka!
Tulokset
24.-25.1.2015 Noviisit ja debytantit
2.vk (lohko II)
RTL EveliinaTulokset

HELMIKUU

   
7.2.2015Kutsukilpalu (tähti) KTL, Kouvola  Tulokset
12.-15.2.2015

Pohjoismaiden mestaruuskisat

Stavanger, Norja

Laurille PM pronssia

Tulokset
21.-22.2.2015  Kutsukilpailu (ISU) KouJT, KouvolaSallianna 1. ja Lauri 1.Tulokset

MAALISKUU

 
7.-8.3.2015 Kans. Seniorit ja
Juniorit LK
TRT, TurkuPetra loppukilpailun 5.Tulokset
14.-15.3.2015 SM-noviisit SM ja HF TTK, VantaaLaurille SM kultaaTulokset
22.3.2015

Aluemestaruuskilpailut (tähti)

LRL, LappeenrantaEetulle Minit 2006 poikien aluemestaruus, kisoissa mukana myös Silja V, Saga, Silja K, Katriina, Hilma, Marianne, Sanni, Anna, SofiaTulokset
28.3.2015 Aluemestaruuskilpailut (ISU) KTL, KouvolaSallianna 1.Tulokset

HUHTIKUU

       
3.-5.4.2015 Silver Skate Kuta, Kuopio

Sallianna 1.
Eetu 1.
Anna 4.

Kilpailuun osallistui myös Aino L, Silja V. Silja K, Saga K

Tulokset