Tuloksia kausi 06-07

 

 

ALUEMESTARUUSKILPAILUT 25.3.2007 KUOPIO

 

FPl. Name Nation Points VO
1 Sanna Kirvesniemi LL 38 1
2 Karoliina Karppinen LL 38 2
3 Hanna Karkulehto KuLS 36 3
4 Tiina Puustinen ML 36 4
5 Jenna Heiska LrTL 33 5
6 Kaija Nogelainen LrTL 33 6
7 Janina Levänen LL 32 7
8 Saara Järvinen JoKa 32 8
8 Liina Koponen KuLS 33 8
10 Petra Kähönen ML 30 10
   ...  ...  ...  ...
21 Laura Hyyryläinen ML 24 21
   ALUEJUNIORIT,TYTÖT      
 1  Tuija Jalkanen ML  41  1
 2  Susanna Laitinen ML  25  2
         
         
         
         
         
         
         

 

 

FPl. Name Nation Points VO
1 Juulia TURKKILA MTK 46.37 1
2 Veera SUUTARI ML 44.01 2
3 Liisa IHAMUOTILA TAPPA 42.37 3
4 Eevi RUUTTI TRT 39.48 4
5 Emilia ISOLAURI TRT 39.22 5
6 Vera PETRAMAA HTL 38.17 6
7 Nina TOIVONEN MTK 37.88 7
8 Milla PEKONEN LRTL 37.68 8
9 Hanna UUSITALO TAPPA 36.78 9
10 Julia KORSUMÄKI TAPPA 36.72 10
11 Tiia HULT TAPPA 35.93 11
12 Pauliina HAAPAKOSKI OLK 33.57 12
13 Annika UUSITALO TAPPA 28.43 13
14 Jasmi LEHTINEN HTL 27.95 14
15 Ida HELLSTRÖM MTK 27.31 15
16 Hanna KOIVISTO OLK 27.26 16
17 Julia LAIHANEN HTL 27.22 17
18 Pilvi KIVINEN TRT 26.13 18
19 Anni METTINEN MTK 25.95 19
20 Ida VÄNTTINEN SALPA 25.84 20
21 Julia HELENIUS TRT 20.36 21
22 Ida HYVÄRINEN MTK 20.18 22

 

SILMUT, TYTÖT LOPPUTULOKSET

DEBYTANTIT III LOHKO 1. VK 3.12.2006

 

FPl. Name Nation Points VO
1 Juulia TURKKILA MTK 46.37 1
2 Veera SUUTARI ML 44.01 2
3 Liisa IHAMUOTILA TAPPA 42.37 3
4 Eevi RUUTTI TRT 39.48 4
5 Emilia ISOLAURI TRT 39.22 5
6 Vera PETRAMAA HTL 38.17 6
7 Nina TOIVONEN MTK 37.88 7
8 Milla PEKONEN LRTL 37.68 8
9 Hanna UUSITALO TAPPA 36.78 9
10 Julia KORSUMÄKI TAPPA 36.72 10
11 Tiia HULT TAPPA 35.93 11
12 Pauliina HAAPAKOSKI OLK 33.57 12
13 Annika UUSITALO TAPPA 28.43 13
14 Jasmi LEHTINEN HTL 27.95 14
15 Ida HELLSTRÖM MTK 27.31 15
16 Hanna KOIVISTO OLK 27.26 16
17 Julia LAIHANEN HTL 27.22 17
18 Pilvi KIVINEN TRT 26.13 18
19 Anni METTINEN MTK 25.95 19
20 Ida VÄNTTINEN SALPA 25.84 20
21 Julia HELENIUS TRT 20.36 21
22 Ida HYVÄRINEN MTK 20.18 22

 

SILMUT, TYTÖT LOPPUTULOKSET

DEBYTANTIT III LOHKO 1. VK 3.12.2006

 

FPl. Name Nation Points VO
1 Juulia TURKKILA MTK 46.37 1
2 Veera SUUTARI ML 44.01 2
3 Liisa IHAMUOTILA TAPPA 42.37 3
4 Eevi RUUTTI TRT 39.48 4
5 Emilia ISOLAURI TRT 39.22 5
6 Vera PETRAMAA HTL 38.17 6
7 Nina TOIVONEN MTK 37.88 7
8 Milla PEKONEN LRTL 37.68 8
9 Hanna UUSITALO TAPPA 36.78 9
10 Julia KORSUMÄKI TAPPA 36.72 10
11 Tiia HULT TAPPA 35.93 11
12 Pauliina HAAPAKOSKI OLK 33.57 12
13 Annika UUSITALO TAPPA 28.43 13
14 Jasmi LEHTINEN HTL 27.95 14
15 Ida HELLSTRÖM MTK 27.31 15
16 Hanna KOIVISTO OLK 27.26 16
17 Julia LAIHANEN HTL 27.22 17
18 Pilvi KIVINEN TRT 26.13 18
19 Anni METTINEN MTK 25.95 19
20 Ida VÄNTTINEN SALPA 25.84 20
21 Julia HELENIUS TRT 20.36 21
22 Ida HYVÄRINEN MTK 20.18 22

Tarkemmat tulokset tästä. Neljä tämän kilpailun parasta saavuttivat kultafinaalipaikan.

Kutsukilpailut Tuusula 24.9.2006

Juniorit tytöt vapaaohjelma

  1. Annu Kostiainen
  2. Marika Siiskonen
  3. Erika Sillanaukee
  4. Johanna Sihvonen
  5. Outi Jaanu
  6. Minja Järvinen
  7. Taru Uusitalo
  8. Taija Luostari
  9. Henrietta Reckhardt
  10. Outi Aaltonen
  11. Annika Nyman
  12. Tanja Luostari
  13. Emmi Mäntylä
  14. Elina Hölttä
  15. Laura Tykkyläinen

Tarkempiin tuloksiin tästä