Kauden aloitus lähestyy!

Mikkelin Luistelijat käynnistää toimintaa jälleen kesätauon jälkeen.

Ryhmien muodostus on käynnissä ja tällä hetkellä tilaa on erityisesti H1 ryhmässä sekä kehitysryhmissä Kristallit (3-6-vuotiaat) ja H3 (kouluikäiset vasta-alkajat).


Ryhmiin pääset tutustumaan täältä ja ilmoittautuminen onnistuu tätä kautta!


Lisätietoa saat seuran päävalmentaja Tero Hämäläiseltä tero.hamalainen.ml@gmail.com tai seuran puheenjohtajalta Silja Valkonen, puheenjohtaja.ml@gmail.com.Ota rohkeasti yhteyttä, ryhmä löytyy varmasti jokaiselle!


Tervetuloa - tavataan hallilla!


Seuran kevätkokous pidettiin torstaina 2.6 klo 17.30 urheilupuistossa. Johtokunnan puheenjohtajaksi kaudelle 2022-2023 valittiin yksimielisesti Silja Valkonen. Johtokunta valittiin seuraavasti; Oskari

KOKOUSKUTSU Mikkelin Luistelijat ry:n sääntömääräinen kevätkokous jäsenistölle pidetään 2.6.2022 klo 17.30 Urheilupuiston katetussa katsomossa. Käsiteltävinä asioina ovat sääntömääräiset asiat. Terve