top of page

Kauden aloitus lähestyy!

Mikkelin Luistelijat käynnistää toimintaa jälleen kesätauon jälkeen.

Ryhmien muodostus on käynnissä ja tällä hetkellä tilaa on erityisesti H1 ryhmässä sekä kehitysryhmissä Kristallit (3-6-vuotiaat) ja H3 (kouluikäiset vasta-alkajat).


Ryhmiin pääset tutustumaan täältä ja ilmoittautuminen onnistuu tätä kautta!


Lisätietoa saat seuran päävalmentaja Tero Hämäläiseltä tero.hamalainen.ml@gmail.com tai seuran puheenjohtajalta Silja Valkonen, puheenjohtaja.ml@gmail.com.Ota rohkeasti yhteyttä, ryhmä löytyy varmasti jokaiselle!


Tervetuloa - tavataan hallilla!


Kevätkokous

KOKOUSKUTSU Mikkelin Luistelijat ry:n sääntömääräinen kevätkokous jäsenistölle pidetään 2.5.2024 klo 17.30 Viikinki ravintolassa, jäähallin toisessa kerroksessa. Samalla vietämme koko seuran kauden pä

PÄÄVALMENTAJA

Mikkelin Luistelijat ry on avannut haun päävalmentajan löytämiseksi, hakuaikaa on 17.12 saakka! Lisätietoja löydät täältä.

Comments


bottom of page