top of page

Kauden aloitus lähestyy!

Mikkelin Luistelijat käynnistää toimintaa jälleen kesätauon jälkeen.

Ryhmien muodostus on käynnissä ja tällä hetkellä tilaa on erityisesti H1 ryhmässä sekä kehitysryhmissä Kristallit (3-6-vuotiaat) ja H3 (kouluikäiset vasta-alkajat).


Ryhmiin pääset tutustumaan täältä ja ilmoittautuminen onnistuu tätä kautta!


Lisätietoa saat seuran päävalmentaja Tero Hämäläiseltä tero.hamalainen.ml@gmail.com tai seuran puheenjohtajalta Silja Valkonen, puheenjohtaja.ml@gmail.com.Ota rohkeasti yhteyttä, ryhmä löytyy varmasti jokaiselle!


Tervetuloa - tavataan hallilla!


KOKOUSKUTSU Mikkelin Luistelijat ry:n sääntömääräinen syyskokous jäsenistölle pidetään 31.10.2022 klo 17.00 Mikkelin Luistelijoiden toimisolla, harjoitushallissa. Käsiteltävinä asioina ovat sääntömäär

Voimme iloksemme ilmoittaa, että Naisten messut järjestetään Esedun ammattiopistolla Mikkelissä lauantaina 3.12.2022 klo 10-14! Ilmoittautuminen messuille on nyt auki ja tapahtuu sähköpostitse osoitt

bottom of page