top of page

Kauden aloitus lähestyy!

Mikkelin Luistelijat käynnistää toimintaa jälleen kesätauon jälkeen.

Ryhmien muodostus on käynnissä ja tällä hetkellä tilaa on erityisesti H1 ryhmässä sekä kehitysryhmissä Kristallit (3-6-vuotiaat) ja H3 (kouluikäiset vasta-alkajat).


Ryhmiin pääset tutustumaan täältä ja ilmoittautuminen onnistuu tätä kautta!


Lisätietoa saat seuran päävalmentaja Tero Hämäläiseltä tero.hamalainen.ml@gmail.com tai seuran puheenjohtajalta Silja Valkonen, puheenjohtaja.ml@gmail.com.Ota rohkeasti yhteyttä, ryhmä löytyy varmasti jokaiselle!


Tervetuloa - tavataan hallilla!


Uusi hallitus on aloittanut toimikautensa. Marjo Puikkonen, puheenjohtaja (valittu kevätkokouksessa 5/23) Sini Roponen, varapuheenjohtaja ja taloudenhoitaja Silja Valkonen, sihteeri Tero Puikkonen, jä

Seuran kevätkokous pidettiin sunnuntaina 28.5 klo 13.00 Viikinki Ravintolassa. Johtokunnan puheenjohtajaksi kaudelle 2023-2024 valittiin Marjo Puikkonen. Johtokunta kaudella 2023-2024: Oskari Valtola

bottom of page