top of page

KEVÄTNÄYTÖS

Mikkelin Luistelijoiden kevätnäytös HELINÄN SATUSEIKKAILUT esitetään 23.4 klo 15.00 Ikioma Areenalla.


Minne Helinän matka meitä kuljettaakaan...


Kenties seikkaillaan meren alla, mahdollisesti myös kadonneiden poikien matkassa unohtamatta monia monia muita mahdollisuuksia seikkailuun - tule mukaan matkalle katsomaan mitä kaikkea valmentajat ja luistelijat ovat yleisöä varten loihtineet! Luvassa on ihanaa taitoluistelutunnelmaa ja innokkaita esiintyjiä, ihan pienistä kypäräpäistä jopa aikuisiin luistelijoihin asti!


Liput:

Aikuiset 10e

Lapset 5e (0-12v.)Lämpimästi tervetuloa, näytös sopii koko perheelle ja on kestoltaan n. 1,5h sisältäen väliajan!


Seuran kevätkokous pidettiin sunnuntaina 28.5 klo 13.00 Viikinki Ravintolassa. Johtokunnan puheenjohtajaksi kaudelle 2023-2024 valittiin Marjo Puikkonen. Johtokunta kaudella 2023-2024: Oskari Valtola

KOKOUSKUTSU Mikkelin Luistelijat ry:n sääntömääräinen kevätkokous jäsenistölle pidetään 28.5.2023 klo 13.00 Viikinki ravintolassa, jäähallin toisessa kerroksessa. Samalla vietämme koko seuran kauden p

bottom of page