top of page

Ilmoittautuminen kaudelle 2022-2023

Ilmoittautuminen on nyt avattu!
Ryhmäjaot tehdään ilmoittautuneiden perusteella kesän aikana. Nyt sivuilla esitellyt ryhmät ovat kauden 2021-2022 ryhmät, ilmoittautumisen voi tehdä niiden mukaisesti.Voit tutustua seuran ryhmiin täällä.Mikäli ole uusi ja haluat mukaan seuran toimintaan, olethan myös yhteydessä seuraan niin annamme mielellämme lisätietoja ja vinkkaamme oikeasta ryhmästä!


puheenjohtaja.ml@gmail.com

Kevätkokous

KOKOUSKUTSU Mikkelin Luistelijat ry:n sääntömääräinen kevätkokous jäsenistölle pidetään 2.5.2024 klo 17.30 Viikinki ravintolassa, jäähallin toisessa kerroksessa. Samalla vietämme koko seuran kauden pä

PÄÄVALMENTAJA

Mikkelin Luistelijat ry on avannut haun päävalmentajan löytämiseksi, hakuaikaa on 17.12 saakka! Lisätietoja löydät täältä.

Comments


bottom of page