top of page

Ilmoittautuminen kaudelle 2022-2023

Ilmoittautuminen on nyt avattu!
Ryhmäjaot tehdään ilmoittautuneiden perusteella kesän aikana. Nyt sivuilla esitellyt ryhmät ovat kauden 2021-2022 ryhmät, ilmoittautumisen voi tehdä niiden mukaisesti.Voit tutustua seuran ryhmiin täällä.Mikäli ole uusi ja haluat mukaan seuran toimintaan, olethan myös yhteydessä seuraan niin annamme mielellämme lisätietoja ja vinkkaamme oikeasta ryhmästä!


puheenjohtaja.ml@gmail.com

Mikkelin Luistelijat ry on avannut haun päävalmentajan löytämiseksi, hakuaikaa on 3.12 saakka! Lisätietoja löydät täältä.

KOKOUSKUTSU Mikkelin Luistelijat ry:n sääntömääräinen syyskokous jäsenistölle pidetään 31.10.2023 klo 17.00 Viikinki ravintolan edustalla, jäähallin toisessa kerroksessa. Käsiteltävinä asioina ovat sä

Yhteystiedot

Mikkelin Luistelijat Ry

Raviradantie 24

50100 Mikkeli

mikkelinluistelijat.ry@gmail.com

Kirjaudu MyClubiin

MyClubissa mm. tiedotteita ja ohjeita 

unnamed.png
taitoluistelu_tähtiseura.png
bottom of page