top of page

Ilmoittautuminen kaudelle 2022-2023

Ilmoittautuminen on nyt avattu!
Ryhmäjaot tehdään ilmoittautuneiden perusteella kesän aikana. Nyt sivuilla esitellyt ryhmät ovat kauden 2021-2022 ryhmät, ilmoittautumisen voi tehdä niiden mukaisesti.Voit tutustua seuran ryhmiin täällä.Mikäli ole uusi ja haluat mukaan seuran toimintaan, olethan myös yhteydessä seuraan niin annamme mielellämme lisätietoja ja vinkkaamme oikeasta ryhmästä!


puheenjohtaja.ml@gmail.com

KOKOUSKUTSU Mikkelin Luistelijat ry:n sääntömääräinen syyskokous jäsenistölle pidetään 31.10.2022 klo 17.00 Mikkelin Luistelijoiden toimisolla, harjoitushallissa. Käsiteltävinä asioina ovat sääntömäär

Voimme iloksemme ilmoittaa, että Naisten messut järjestetään Esedun ammattiopistolla Mikkelissä lauantaina 3.12.2022 klo 10-14! Ilmoittautuminen messuille on nyt auki ja tapahtuu sähköpostitse osoitt

bottom of page